Pozvánky na akce

V této kategorii není aktuálně žádný záznam.

Mobilní rozhlas

mr banner 250x250 white

Úřední deska

Oznámení o zveřejnění dokumentů - Orlicko
10. leden 2022
31. prosinec 2022
Výroční zpráva za rok 2021 - Orlicko
10. leden 2022
26. leden 2022
Zasedáno OZ ze dne 29.12.2021 č.12/2021
3. leden 2022
19. leden 2022

Mobilní rozhlas v obci Hejnice

Vážení občané, v rámci modernizace komunikace s vámi jsme zavedli systém pro tzv. SMART komunikaci - Mobilní Rozhlas. Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.

Registrovat se Mobilní rozhlas - Hejnice

Co vám Mobilní Rozhlas přinese?

• Informace přímo do vašeho telefonu (SMS, e-maily, zprávy do mobilní aplikace)
  • Informace o výpadcích energií, kultuře, ale i ztracených zvířatech a lidech
  • Systém je vhodný i pro seniory a slabozraké občany!
  • Pomáhá řešit černé skládky a závady
  • Možné zapojení a zpětné vazby přes ankety

Proč a jak se registrovat?

Při registraci si můžete nastavit přesně typ informací, které vás zajímají a také ulici či ulice, kde bydlíte, kde bydlí vaše rodiče nebo máte sídlo společnosti.

Dozvíte se tak například včas o výpadcích energií, blokovém čištění, poplatcích, havárii vody či kulturních událostech.

Zaregistrujte se a nezmeškáte důležité informace, které vám zjednoduší život. Služba je zdarma!

Registrovat se můžete také přímo na našem úřadu - rádi vám pomůžeme.

Stáhněte si také aplikaci naší samosprávy

Součástí systému je i stejnojmenná aplikace Mobilní Rozhlas. S aplikací budete mít všechny informace a kontakty kdykoli při ruce. Díky užitečným funkcím jako je nahlašování podnětů, zvířecí detektiv nebo pátrání po pohřešovaných osobách můžete pomoci svému okolí a v případě nouze aplikace může pomoci i vám!

Stáhnout pro Android
Stáhnout pro iOS

Aplikace i systém funguje v rámci celé ČR. Můžete tedy nastavit odběr informace i z jiných zapojených samospráv nebo nahlašovat podněty v celé ČR

mas logo